Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sävsjö FF

Följ

Sävsjö FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 11:00

      Egnahems BK (9-m) (hemma) J18


      13:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
  • 3Fre
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 16:00

      Träning P11


      17:30
    • 18:00

      Vetlanda FF / Gul (borta) P14


      20:00
    • 19:00

      Aneby SK (borta) Herrsenior


      21:00
  • 4Lör
    • 11:00

      Aneby/Bälaryd (hemma) P10


      13:00
  • 5Sön
    • 14:00

      Tranås FF röd (hemma) P12


      16:00
    • 16:00

      Gislaveds IS (hemma) P08/09


      18:00
    • 18:30

      IF Eksjö Fotboll 1 (hemma) P11


      20:30
  • 6Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 19:00

      BIF/MVFK (borta) J18


      21:00
  • 9Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 10Fre
    • 12:00

      Träning J18


      13:30
    • 12:00

      Träning P08/09


      13:30
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 16:00

      Träning P11


      17:30
  • 11Lör
    • 11:00

      IFK Österbymo (borta) P11


      13:00
    • 12:15

      Bollkallar till A-lags match P14


      14:45
    • 13:00

      Egnahems BK (hemma) Herrsenior


      15:00
  • 12Sön
    • 10:00

      Vetlanda FF grön (borta) P12


      12:00
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 14Tis
    • 17:00

      Rörlighet-träning utomhus P14


      18:00
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 19:00

      Värnamo Södra FF (borta) P08/09


      21:00
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 19:00

      IF Hallby FK 3 (hemma) P10


      21:00
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
    • 20:00

      Ekhagens IF (borta) Herrsenior


      22:00
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 16:00

      Träning P11


      17:30
    • 17:30

      Träning J18


      19:00
    • 17:30

      Träning P08/09


      19:00
  • 18Lör
    • 10:00

      Ekenässjö IF (borta) P14


      12:00
    • 10:00

      Nässjö FF 1 (borta) P11


      12:00
  • 19Sön
    • 12:00

      IF Eksjö Fotboll blå (hemma) P12


      14:00
    • 16:30

      Husqvarna FF 4 (borta) P10


      18:30
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 19:00

      Ljungby IF 1 (hemma) P08/09


      21:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
  • 23Tor
    • 00:00

      ÖIS/Vista (borta) J18


      02:00
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 16:00

      Träning P11


      17:30
    • 17:00

      Träning J18


      18:30
  • 25Lör
    • 10:30

      Annebergs GIF (borta) P12


      12:30
    • 11:00

      Nässjö FF 2 (hemma) P10


      13:00
    • 13:00

      Gullringens GOIF (borta) Herrsenior


      15:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Myresjö IF / Landsbro IF (hemma) P14


      12:00
    • 10:00

      Domarutbildning P08/09


      14:00
    • 10:00

      Domarutbildning J18


      14:00
    • 15:00

      Aneby/Bälaryd (hemma) P11


      17:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Höreda GOIF (hemma) P10


      20:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 19:00

      Hvetlanda GIF (hemma) J18


      21:00
  • 30Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
  • 31Fre
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 16:00

      Träning P11


      17:30
    • 17:00

      Träning J18


      18:30
    • 19:00

      Assyriska IK (hemma) Herrsenior


      21:00