Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sävsjö FF

Följ

Sävsjö FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 10:30

      Tranås FF (borta) P11


      12:30
  • 2Sön
    • 14:00

      Aneby SK (hemma) P12


      16:00
    • 14:30

      IK Vista /ÖIS (borta) P10


      16:30
    • 16:00

      Vetlanda FF / Grön (borta) P14


      18:00
    • 17:00

      Gnosjö IF (hemma) P08/09


      19:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 19:00

      Vimmerby IF (borta) J18


      21:00
  • 6Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 7Fre
    • 11:00

      Träning J18


      12:30
    • 11:00

      Träning P08/09


      12:30
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 16:00

      Träning P11


      17:30
    • 19:00

      Vetlanda FF 1 (borta) P11


      21:00
  • 8Lör
    • 11:00

      Vetlanda FF 1 (hemma) P10


      13:00
    • 13:00

      Ölmstads IS (borta) Herrsenior


      15:00
  • 9Sön
    • 12:00

      IFK Österbymo (hemma) P12


      14:00
    • 17:00

      IF Eksjö Fotboll (borta) J18


      19:00
    • 17:00

      Höreda GOIF (hemma) P14


      19:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 19:00

      Husqvarna FF 2 (hemma) P08/09


      21:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 19:00

      Tenhults IF (hemma) Herrsenior


      21:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
  • 14Fre
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 16:00

      Träning P11


      17:30
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 13:00

      Hvetlanda GIF 2 (borta) P10


      15:00
    • 13:00

      Vrigstads IF (9-m) (hemma) J18


      15:00
    • 15:00

      Hvetlanda GIF 1 (hemma) P11


      17:00
    • 17:00

      Farstorp IK (hemma) P14


      19:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
    • 18:30

      Träning P10


      20:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 18Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:30

      Höreda GOIF (borta) P10


      20:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 19:15

      Hovslätts IK (borta) P08/09


      21:15
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 19:00

      Malmbäcks IF (borta) Herrsenior


      21:00
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 16:00

      Träning P11


      17:30
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 12:00

      Hvetlanda GIF (borta) P14


      15:00
    • 13:00

      IF Eksjö Fotboll 1 (borta) P11


      15:00
    • 14:00

      Nässjö FF blå (hemma) P12


      16:00
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:30
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
    • 19:00

      Tabergs SK 9-m (hemma) P08/09


      21:00
    • 19:00

      Tranås FF (borta) Herrsenior


      21:00
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning J18


      20:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P10


      20:00
    • 19:00

      Husqvarna FF (hemma) J18


      21:00
  • 27Tor
    • 17:00

      Träning P12


      18:30
    • 17:00

      Träning P14


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:15

      Träning F14/15


      18:30
    • 17:30

      IF Eksjö Fotboll (hemma) P14


      19:15
    • 18:00

      Träning P10


      19:00
    • 18:30

      Träning P08/09


      20:00
    • 18:30

      Träning P13


      20:00
  • 28Fre
    • 16:00

      Träning P12


      17:30
    • 16:00

      Träning P11


      17:30
    • 17:00

      Träning J18


      18:30
    • 19:00

      Stensjöns IF (hemma) Herrsenior


      21:00
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 14:00

      Landsbro IF/Örjansklubben-Ramkvilla (hemma) P12


      16:00
    • 15:00

      Gislaveds IS (borta) P08/09


      17:00